Войти · Зарегистрироваться
2008 2007 Октябрь Апрель

Вдосконалена техніка від італійського виробника

22 Октября 2007

Для найпрестижніших торгових марок італійських гідроабразивних систем прогрес не тупцює на місці. Прикладом цьому є верстат Idro від компанії Tecnocut, що готовий зустріти майбутнє з важливими інноваціями. Сьогодні ці системи добре показали свою ефективність і практично стали незамінними при виконанні різних промислових технологій, таких як обробка металу, пластику, скла, мармуру, граніту та змішаних матеріалів. Проте технологія гідроабразивного різання потребує постійного вдосконалення. Фірма Tecnocut розробила та реалізувала систему, котра здатна оптимізувати інтеграцію технології у межах будь-якого виробничого процесу, що вимагає високої точності та високої швидкості різання.

Головними складовими компонентами системи гідроабразивного різання компанії Tecnocut є підсилювач тиску, робочий стіл та програмне забезпечення. Компанія Tecnocut — це єдиний італійський виробник усіх складових компонентів гідроабразивних систем.

Підсилювач тиску

Tecnocut розробив нову систему підсилювачів високого тиску (мал.2), в якій мультиплікатори розташовані паралельно відносно один одного, а не протилежно, як у звичайних підсилювачів тиску. Така конструкція підсилювача тиску уможливлює отримання більш стабільного струменю, покращуючи таким чином якість різу. Унікальний дизайн системи Jetpower ґрунтується на наступній концепції: кожен компонент відіграє специфічну роль за відсутності додаткових витрат, застосування лише сильної технології, яка покликана забезпечити високе виконання та надійність. Підсилювач високого тиску вирізняється наступними особливостями:

- Електронно-синхронізовані, паралельні, незалежні мультиплікатори:

а) Постійний динамічний сигнал тиску, що дозволяє отримати дуже добру якість края обробленого матеріалу.

б) Зменшення зношення внаслідок розподілу навантаження на всіх компонентах, скорочуючи в такий спосіб вартість обслуговування гідроабразивної системи.

в) Безперервність робочого циклу навіть у разі заміни одного з мультиплікаторів, що дозволяє експлуатувати верстат цілодобово без зупинки.

- Унікальне повітряно-масляне охолодження дозволяє зменшити виробничі витрати внаслідок виключення необхідності використання води (15–25 л/хв), як це заведено на традиційних підсилювачах тиску.

Робочий стіл

Конструкція та функціональність робочого столу в системах гідроабразивного різання має велике значення для оптимізації процесу різання. Робочий стіл гідрабразивної системи Idro від компанії Tecnocut характерний наступними конструкційними перевагами:

Технологічність

Компактність

Програмне забезпечення WinP301 

Програмне забезпечення WinP301 було розроблено для використання в операційній системі Windows98/2K/NT/XP на основі досвіду компанії Tecnocut у секторі гідроабразивного різання, і є продуктом, спеціально створеним для управління гидроабразивною системою.

Програмне забезпечення дозволяє операторові у простій формі спілкуватися з ЧПУ верстата як для управління осьовим переміщенням, так і для управління максимально високим тиском води.

Компанія Tecnocut завжди старалася у своїх системах сполучити високі технології (що завжди було її характерною ознакою) та простоту користування системою оператором. Пульт управління на верстаті керується не мовою ISO, але зрозумілою операторові мовою з використанням меню допомоги та підказок.

Універсальність

Універсальність та виконання, що забезпечують ваші виробничі вимоги: стіл різання Idro, підсилювач тиску Jetpower, програмне забезпечення Tecnocut разом с гідроабразивною системою Tecnocut пропонують виняткове виконання , універсальність та надійність.

Детальніше ознайомитися з можливостями гідробаразивної системи Idro від італійської компанії Tecnocut можна буде на стенді компанії “Бюро-М” на виставці “Індустрія каменю – Каменеобробка 2007” (Київ, МВЦ 23–25 жовтня 2007 року).