Войти · Зарегистрироваться
2008 Ноябрь Июнь 2007

Найбільш популярний каменеобробний центр без ЧПУ

25 Июня 2008

Зростання темпів будівництва, покращення добробуту громадян відчутно збільшили попит на вироби з природного каменю. За останній час серед споживачів великої популярності набули кам’яні столішниці для кухонь та ванних кімнат, сходи та каміни з граніту та мармуру. З огляду на значне збільшення попиту перед каменеобробниками, котрі займаються виготовленням таких виробів, часто постає питання вибору найбільш оптимального обладнання, яке відповідало б наступним вимогам:

На ринку існує кілька варіантів обладнання для виготовлення зазначених виробів. Перший варіант – це ручний інструмент, наприклад, ручна профілювальна машина, «болгарка» і т.д. Недоліками даного варіанту є низька продуктивність, при чому якість виробів залежить головним чином від людського фактору. Єдиною перевагою ручного інструменту – низькі початкові капіталовкладення.

Другий варіант — це використання багатофункціонального копірувально-фрезерного верстату. Цей варіант розглядатимемо нижче.

Третій варіант – це 3-, або 5-осний обробний центр з ЧПУ. Даний вид є найбільш досконалим видом серед каменеобробних машин для виготовлення і фінішної обробки виробів. Проте в контексті поставлених завдань, а саме виготовлення столішниць, підвіконних плит, сходів, простих камінів, ця машина не задовольняє усі вимоги, оскільки при суттєвих капіталовкладеннях, строк окупності становитиме досить тривалий період.

Найбільш відомим виробником багатофункціональних копірувально-фрезерних верстатів для обробки будь-яких видів природного каменю є італійська компанія Ghines. У її асортименті сьогодні представлено дві найпопулярніші моделі — Systar і Systhema.

Дані верстати – це просте рішення для виконання багатьох завдань, а зокрема:

Використовуючи це обладнання, ви зможете зі слябу або іншої заготовки, вміщеної на робочому столі верстату, виготовити кухонні і туалетні столішниці, арки, підвіконня, сходи, намогильні плити, пам’ятники, карнізи, плінтуси та інші вироби без використання додаткового обладнання та інструменту. Водночас на верстаті працює однин оператор, котрому не обов’язково мати навички програмування або роботи на комп’ютері (як у випадку обробних центрів з ЧПУ). На цих верстатах ви зможете легко виготовляти 4–6 великих столішниць за зміну, а за відносно невеликих капіталовкладень на придбання верстату, ви зможете повернути свою інвестицію за невеликий строк.

Дубiненко Андрiй

Менеджер компанії ТОВ «Бюро-М»

Статья Systhema

statyaSysthema.pdf

Adobe Acrobat 119,68 Kb