Войти · Зарегистрироваться
2008 Ноябрь Июнь 2007

SIMEC — здатність дивитися в майбутнє

20 Ноября 2008

Компанія SIMEC S.p.A., що вже маже 40 років працює на міжнародному ринку, є одним із світових лідерів з виготовлення машин та виробничих ліній для обробки природного каменю (мармур, граніт) та штучного композитного каменю (агломерату). До широкого асортименту машин і обладнання компанії SIMEC (від мостової пилки і аж до великої автоматичної лінії) входять розпилювальне обладнання, верстати для розпилу блоків та комплексні лінії для виробництва гранітних плит, які з великим успіхом окреслили комерційний розвиток та популярність торгової марки SIMEC.

Завдяки численним версіям двоколонні верстати SIMEC для різання гранітних блоків задовольняють будь-яку виробничу потребу каменеобробників. У моделях NT2 на 10, 32 або 50 дисків горизонтальний диск змонтовано на супорті вертикального шпинделя. У цьому випадку фаза горизонтального розпилу виконується тільки після завершення вертикального розпилу. А у версіях NT2 S з 32, 50 або 60-ма дисками горизонтальний диск монтується на окрему конструкцію, для забезпечення незалежності фаз розпилу вертикальних дисків від горизонтального.

Передові моделі NT2+SM виробництва перетворюють традиційні верстати у справжні «розпилювальні центри» з окремими незалежними верстатами. Вертикальна розпилювальна станція NT з 50, 60 або 100 дисками, до якої на рухомому мості приєднується горизонтальна розпилювальна станція з можливістю переміщення до 6 метрів, має величезну перевагу із роздільними незалежнимимашинами. Вона дозволяє включати горизонтальний диск у фазу розпилу, навіть після виконання численних вертикальних розпилів.

Лінії з виробництва гранітних плит компанії SIMEC є найбільш комплексними з наявних на ринку аналогів такого обладнання. SIMEC виготовляє повний асортимент обладнання, необхідного для обробки, включаючи автоматизоване завантаження, роликові транспортери, кантошліфувальні верстати тощо – для обробки плит розміром до 900 х 1200 мм. SIMEC випускає обладнання, яке вигідно відрізняє його з поміж аналогів на ринку: спеціальний калібрувальний верстат серії F 600 RX, полірувальний верстат серії NP 600 RX (обидва з мають робочу поверхню від 620 мм). Усі ці машини цілковито інтегруються з іншим обладнанням і забезпечують поліровану поверхню унікальної якості. Також в асортименті компанії є моделі для обробки плит більших розмірів (шириною 900—200 мм)

Калібрувальний верстат серії F RX із спеціальними шпинделями і калібрувальними голівками моделі С.2 або С.3 дозволяє здійснювати процес калібрування усіх розмірів плит та гранітних смужок без зміни алмазного інструменту при зміні розміру оброблюваного елементу. Калібрувальна система відрізняється дуже високим рівнем роботи, малою кількістю перевірок та якістю обробки, котра досконально готує вироби до наступної фази полірування.

Полірувальні верстати NP RX для плит та/або гранітних смуг забезпечують найвищий рівень продуктивності, який взагалі можна досягнути сьогодні на ринку. Чимала кількість моделей (аж до верстату на 26 голівок) та широкий асортимент полірувальних голівок , якими оснащуються верстати, роблять ці машини адаптивними, що дозволяє використовувати їх у будь-якій каменеобробній майстерні.

Усе обладнання фірми SIMEC забезпечує високі експлуатаційні характеристики та помірковану вартість управління, а також надійність, що зробила марку SIMEC справжнім оріентиром в області обробки природного каменю.